Розширюй свої кордони разом з Erabus — Сонячна Італія чекає на тебе!!!

Раді повідомити Вам про розширення автобусних маршрутів нашої компанії.
Ми запровадили новий рейс по маршруту: Тернопіль — Львів — Стрий — Мукачево — Ужгород — Венеція — Болонія — Флоренція — Рим.
Кожної п`ятниці в напрямку Італії, кожної неділі в напрямку України.
На борту наших  автобусів ви будете почувати себе максимально комфортно, до ваших послуг: Wi-Fi,TV,Чай та Кава.

Детально про розклад рейсу можна дізнатись тут. Бажаемо Вам приємної подорожі!!!

        Венеція — місто на воді з давньою історією та неповторною архітектурою.
Місто музей —  майже кожна будівля має свою власну історію. Історичний центр розташований на 120-ти островах які зєднані між собою 400 -ми мостами.
Тут зовсім немає доріг, рух здійснюється тільки по каналам. Найбільш жвавий Гранд канал.

     Боло́нія — у місті знаходиться один із найстаріших у світі університетів, заснований у 1088 році. Болонья також відома своїми вежами та довгими галереями і має добре збережений історичний центр — один із найбільших у Італії завдяки ретельній реставрації та політиці збереження культурних і історичних пам’яток.

        Флоренція — один з накрасивіших міст Італії. Столиця регіону Тоскана. Місто дало світові таких гігантів, як Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Данте і Галілей.
За кількісттю історичних памяток Флоренцію називають містом музеєм, весь історичний центр включено в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

           Рим — одне з найстаріших міст світу , столиця Стародавнього Риму. Тому, Рим часто називають «вічним містом». Також Рим називають «містом на семи пагорбах». Це пов’язано з тим, що спочатку поселення було на пагорбі Палатин, згодом були заселені сусідні пагорби — Капітолій і Квіринал. Дещо пізніше поселення з’явилися на останніх 4 пагорбах Целій, Авентін, Есквілін і Вімінал.